Plumeria Maldives & Plumeria Boutique

Hledáte luxus za rozumné peníze? Kompromis mezi resortem a lokálním ostrovem? Bohatý podmořský život? Krásné šnorchlování přímo z pláže a fantastické potápění na dosah ruky? Nádherné okolí a klid? Tak to jste tady správně.

Plumeria Hotels & Resorts Pvt. Ltd. je maledivská společnost provozující hotely, vilky, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, posilovnu, lázně, restauraci, kavárnu a transport na obydleném lokálním ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu. Společnost nabízí "luxusní" ubytování a velkou škálu služeb v tropickém ráji za opravdu rozumné peníze.

Česká cestovní agentura a česká cestovní kancelář "other way holiday", se zázemím na Maledivách, jejíž majitelkou je Lucie Mohelníková (procestováno více jak 100 maledivských ostrovů), byla prvním partnerem hotelů Plumeria Maldives a pomohla s jejich uvedením na trh.

"Se společností Plumeria Maldives pracuji od úplného začátku a jejich otevření. Hotely jsem pomáhala "rozjíždět" nejenom na českém a slovenském trhu, ale také v Evropě. 

Tyto webové stránky i domény www.plumeriamaldives.cz & www.plumeriamaldives.sk jsou vlastněny cestovkou "other way holiday" a jsou provozovány se souhlasem společnosti Plumeria Maldives.

Plumeria hotely, co se týká do kvality ubytování a služeb, jsou, troufám si říct, jedny z nejlepších, které jsem na obydlených lokálních ostrovech zažila, a to jsem toho na maledivských obydlených ostrovech zažila už hodně. Právě kvůli fantastické spolupráci jsem si hotel vybrala jako exkluzivního a generálního partnera. 

Na Thinadhoo a v Plumerii již bylo ubytováno i několik českých a slovenských VIP a vždy se tito klienti vrátili s ohromnou spokojeností. Plumeria se snaží nabídnout dostupný luxus pro každého "Affordable Luxury" a mě nezbývá než s tím souhlasit. Plumeria má také vlastní potápěčské centrum a centrum vodních sportů, posilovnu a nově otevřena jsou také spa - lázně.

Lucie Mohelníková, hotel Plumeria Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Nedaleko od hotelů se také nachází soukromá bikini pláž, nemusíte se tak obávat, že se na dovolené neopálíte. Ve spolupráci z hotelem organizujeme svatební obřady, a to kdekoliv si jen budete přát.

Popis hotelů je založen čistě na mé osobní zkušenosti. Na Plumerii jsem poměrně často a již jsem zde strávila opravdu krásné chvíle. Většina fotografií jsou mé vlastní a malé zanedbatelné množství originál od hotelu. Kompletní fotogalerii autentických fotografií hotelů, ostrova a okolí naleznete v naší cenové nabídce. Neváhejte si o ni napsat. Skupiny mají výrazné slevy. Od 5 pokojů nabízíme výrazné slevy anebo lídry zdarma.

Ceny ubytování začínají na 120 USD pro dvě osoby se snídaní se všemi daněmi a poplatky. Záleží na typu pokoje a sezóně. Napište nám o nabídku. Maledivy "levně" i luxusně, s námi můžete obojí!

Teď už se ale pohodlně usaďte a vychutnejte si mé fotografie a povídání k Plumerii, které aktualizované postupně přidávám."

V případě, že si web prohlížíte na mobilním telefonu nebo na tabletu, design web nevynikne tak, jak má. Web doporučujeme prohlížet na notebooku nebo stolním počítači.

Plumeria, Thinadhoo, Vaavu Atoll

Exkluzivní ceny pro celý svět, prodej a marketing:

Cestovní agentura a cestovní kancelář "other way holiday" 

Lucie Mohelníková | Jednatelka | Sales & Marketing

 

Praha, Česká Republika, IČ: 72792159

 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday

E-mail: info@otherwayholiday.com nebo rezervace@owh.cz,  Web: www.otherwayholiday.com

© Design webu, text a fotografie: Lucie Mohelníková, other way holiday 2015 - 2020

  • Facebook - Lucie
  • Facebook - other way holiday
  • Instagram - other way holiday
  • Facebook - Plumeria Maldives
  • Instagram - Plumeria Maldives
Lucie Mohelníková, hotel Plumeria Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy