Plumeria Maldives & Plumeria Boutique

Hledáte luxus za rozumné peníze? Kompromis mezi resortem a lokálním ostrovem? Bohatý podmořský život? Krásné šnorchlování přímo z pláže a fantastické potápění na dosah ruky? Nádherné okolí a klid? Tak to jste tady správně.

Plumeria Hotels & Resorts Pvt. Ltd. je maledivská společnost provozující hotely, vilky, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, posilovnu, lázně, restauraci, kavárnu a transport na obydleném lokálním ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu. Společnost nabízí "luxusní" ubytování a velkou škálu služeb v tropickém ráji za opravdu rozumné peníze.

Česká cestovní agentura a česká cestovní kancelář "other way holiday", se zázemím na Maledivách, jejíž majitelkou je Lucie Mohelníková (procestováno více jak 100 maledivských ostrovů), byla prvním partnerem hotelů Plumeria Maldives a pomohla s jejich uvedením na trh.

"Se společností Plumeria Maldives pracuji od úplného začátku a jejich otevření. Hotely jsem pomáhala "rozjíždět" nejenom na českém a slovenském trhu, ale také v Evropě. 

Tyto webové stránky i domény www.plumeriamaldives.cz & www.plumeriamaldives.sk jsou vlastněny cestovkou "other way holiday" a jsou provozovány se souhlasem společnosti Plumeria Maldives.

Plumeria hotely, co se týká do kvality ubytování a služeb, jsou, troufám si říct, jedny z nejlepších, které jsem na obydlených lokálních ostrovech zažila, a to jsem toho na maledivských obydlených ostrovech zažila už hodně. Právě kvůli fantastické spolupráci jsem si hotel vybrala jako exkluzivního a generálního partnera. 

Na Thinadhoo a v Plumerii již bylo ubytováno i několik českých a slovenských VIP a vždy se tito klienti vrátili s ohromnou spokojeností. Plumeria se snaží nabídnout dostupný luxus pro každého "Affordable Luxury" a mě nezbývá než s tím souhlasit. Plumeria má také vlastní potápěčské centrum a centrum vodních sportů, posilovnu a nově otevřena jsou také spa - lázně.

Lucie Mohelníková, hotel Plumeria Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Nedaleko od hotelů se také nachází soukromá bikini pláž, nemusíte se tak obávat, že se na dovolené neopálíte. Ve spolupráci z hotelem organizujeme svatební obřady, a to kdekoliv si jen budete přát.

Popis hotelů je založen čistě na mé osobní zkušenosti. Na Plumerii jsem poměrně často a již jsem zde strávila opravdu krásné chvíle. Většina fotografií jsou mé vlastní a malé zanedbatelné množství originál od hotelu. Kompletní fotogalerii autentických fotografií hotelů, ostrova a okolí naleznete v naší cenové nabídce. Neváhejte si o ni napsat. Skupiny mají výrazné slevy. Od 5 pokojů nabízíme výrazné slevy anebo lídry zdarma.

Ceny ubytování začínají na 120 USD pro dvě osoby se snídaní se všemi daněmi a poplatky. Záleží na typu pokoje a sezóně. Napište nám o nabídku. Maledivy "levně" i luxusně, s námi můžete obojí!

Teď už se ale pohodlně usaďte a vychutnejte si mé fotografie a povídání k Plumerii, které aktualizované postupně přidávám."

Plumeria, Thinadhoo, Vaavu Atoll

Exkluzivní ceny pro celý svět, prodej a marketing:

Cestovní agentura a cestovní kancelář "other way holiday" 

Lucie Mohelníková | Jednatelka | Sales & Marketing

 

Praha, Česká Republika, IČ: 72792159

 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday

E-mail: info@otherwayholiday.com nebo rezervace@owh.cz,  Web: www.otherwayholiday.com

  • Facebook - Lucie
  • Facebook - other way holiday
  • Instagram - other way holiday
  • Facebook - Plumeria Maldives
  • Instagram - Plumeria Maldives
Lucie Mohelníková, hotel Plumeria Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy