Rezervace hotelů Plumeria Maldives & Plumeria Boutique

Máte-li zájem o cenovou nabídku a rezervaci hotelů Plumeria Maldives, napište nám e-mail na info@otherwayholiday.com nebo rezervace@owh.cz, ve kterém budou informace viz níže. Možná telefonická konzultace.

Pro nabídku je do e-mailu potřeba uvést:

1) Počet dospělých osob a dětí. U dětí je nutné uvést věk.

Plumeria je jako jeden jediný hotel na Maledivách a pouze pro naši cestovní agenturu a cestovní kancelář, ochoten v jednom pokoji ubytovat až 5 osob a to v tomto obsazení:

a) 5 osob, a to 2 dospělé osoby, nemluvně ve věku do 4 let (zdarma), které bude sdílet postel s rodiči, 1 dítě do 12 let na přistýlce - extra posteli a protože jsou pokoje větší a pokud máte ještě další dítě do 12 let, jsme schopni zařídit matraci na zem. Druhá extra postel už se do pokoje nevejde. Pokud s tím nemáte problém, lze takto pobyt zorganizovat. Matrace na zem je ale počítána jako standardní přistýlka za dítě do 12 let. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby plus za 2 přistýlky do 12 let.

b) 4 osoby, a to 3 dospělé osoby a 1 dítě do 4 let (zdarma) na posteli sdílené s rodiči. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby a 1 přistýlku pro dospělou osobu.

2) Termín, na který chcete nabídku připravit. Máte-li už letenky, tak uveďte datum a čas příletu a odletu na Maledivy a z Malediv nebo, když nevíte kde to je, rovnou pošlete celou letenku. 

3) Předmět e-mailu prosím označte takto: "Plumeria, datum pobytu, Vaše příjmení".

​Pokud Vám na e-mail neodpovíme do 24 hodin, ověřte si, buď telefonicky, sms, chat, jakkoliv jinak, že nám byl e-mail doručen. E-maily se v dnešním virtuálním světě opravdu ztrácí a nebo nám naopak chodí takové, které jsou adresovány někomu jinému. Skype jako komunikaci nepreferujeme. Velmi často se stává, že jsou zprávy doručeny až za několik dní. Máme s tím opravdu bohaté zkušenosti.

Plumeria, Thinadhoo, Vaavu Atoll

Exkluzivní ceny pro celý svět, prodej a marketing:

Cestovní agentura a cestovní kancelář "other way holiday" 

Lucie Mohelníková | Jednatelka | Sales & Marketing

 

Praha, Česká Republika, IČ: 72792159

 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday

E-mail: info@otherwayholiday.com nebo rezervace@owh.cz,  Web: www.otherwayholiday.com

© Design webu, text a fotografie: Lucie Mohelníková, other way holiday 2015 - 2020

  • Facebook - Lucie
  • Facebook - other way holiday
  • Instagram - other way holiday
  • Facebook - Plumeria Maldives
  • Instagram - Plumeria Maldives