Speciální nabídky hotelů Plumeria Maldives & other way holiday

Přítomnost česky hovořícího delegáta / průvodce na Plumerii: Aktuální nabídka.

​ 

Vánoce a Silvestr

Přemýšlíte-li o dovolené na Vánoce a Silvestr, či v hlavní sezóně, zarezervujte si svou dovolenou včas, a to nejlépe v průběhu léta, jen tak předejdete tomu, že budeme mít vyprodáno. Nenechávejte rezervace termínů od poloviny prosince do konce března na poslední chvíli! Jsou to nejžádanější termíny, jelikož je top sezóna! Na Štědrý večer bude připravena speciální večeře s živou hudbou a na Silvestra také, včetně ohňostroje. Vánoce a Silvestr na Maledivách.

Rodinné pobyty 

Hotel Plumeria Maldives, konkrétně budova Boutique, je jako jeden jediný hotel na Maledivách a pouze pro naši cestovní agenturu, ochoten v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, a to v tomto obsazení:

a) 5 osob, a to 2 dospělé osoby, nemluvně ve věku do 4 let (zdarma), které bude sdílet postel s rodiči, 1 dítě do 12 let na přistýlce - extra posteli a protože jsou pokoje větší a pokud máte ještě další dítě do 12 let, jsme schopni zařídit matraci na zem. Druhá extra postel už se do pokoje nevejde. Pokud s tím nemáte problém, lze takto pobyt zorganizovat. Matrace na zem je ale počítána jako standardní přistýlka za dítě do 12 let. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby plus za 2 přistýlky do 12 let.

b) 4 osoby, a to 3 dospělé osoby a 1 dítě do 4 let (zdarma) na posteli sdílené s rodiči. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby a 1 přistýlku pro dospělou osobu.​ Cestování na Maledivy v těhotenství nebo s dětmi.

Milujeme skupiny!

Pro skupiny od 6ti dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů na minimálně 5 nocí máme speciální slevy. Čím více pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. 

Pro skupiny od 12ti osob, při  rezervaci 6ti pokojů na minimálně 7 nocí, nabízíme šestý pokoj zdarma pro vašeho lídra skupiny. V případě druhého lídra, zde bude platná sazba za přistýlku za dospělého. Více informací o skupinových pobytech na Maledivách.

Pobyty s potápěním

Milujete potápění? Neradi nocujete na lodi? Chcete si během svého potápěčského pobytu užít také trošku vodních radovánek nebo si oddychnout na pláži a mnoho dalšího? Tak právě pro vás tu máme speciální nabídku pobytů s potápěním. Výborná lokalita, skvělé ubytování a služby, a to hlavní, pobyt je levnější a kvalitnější, než na starých potápěčských lodích. Speciální potápěčské balíčky pro vás rádi ušijeme na míru.

Pobyty s rybolovem 

Pokud milujete rybolov, Thinadhoo a Vaavu atol je pro vás tím pravím místem. Čím větší parta rybářů budete, tím lepší cenu pobytu Vám nabídneme. Speciální rybářské balíčky pro vás rádi ušijeme na míru.

Zásnuby, svatba nebo líbánky a proč ne hned 3v1 

other way holiday a Plumeria Vám zajistí, vše, co si jen budete přát. Zásnuby, svatby a líbánky na Maledivách.

Prohlídka hlavního města Male nebo Hulhumale

Přiletíte-li dříve a budete čekat v Male nebo na Hulhumale na odpolední loď, na žádost vám zorganizujeme prohlídku těchto dvou ostrovů. Zažít ji dle našich instrukcí můžete i na vlastní pěst.

Návštěva resortu

V případě zájmu o návštěvu resortu je pobyt možné nakombinovat s pobytem na ostrově Hulhumale anebo na velmi obydleném a turistickém ostrově Maafushi, odkud lze pár vybraných resortů navštívit a veřejným trajektem se dopravit na ostrov Thinadhoo. Návštěvníky přijímá pouze pár vybraných resortů. Resorty standardně chrání a respektují klienty, kteří si v nich pobyty za nemalé částky zaplatili. 

Solo/Single pobyt

Jednolůžkové pokoje neexistují. Pokud jste single, vždy Vás ubytujeme ve dvoulůžkovém pokoji. Cena je za single i dvoulůžko stejná. Vždy je dobré cestovat ve dvou, jelikož se single pobyty nevyplatí. Pokud přesto chcete cestovat single, o své bezpečí a ani o to, že se budete nudit se bát nemusíte, velmi přátelský a pohodový team hotelů Plumeria se o vás postará. 

Stopover nebo-li krátká zastávka jen na pár nocí

Aby se Vám pobyt na Maledivách a Thinadhoo vyplatil, doporučujeme minimálně 3 noci. V případě pobytu na méně nocí jste jen zbytečně promarnili svůj čas a vyhodili peníze. 

Pro cenovou nabídku pobytů na hotelech Plumeria nám neváhejte napsat nebo zavolat.

Nabídky zájezdů do hotelů Plumeria Maldives a na ostrov Thinadhoo

Dokonalá dovolená na ostrově Thinadhoo.
5 nocí a více / od 16 000 Kč (325 EUR) / 1 osoba
To nejlepší z obydlených ostrovů s Lucií.
8 nocí / od 34 900 Kč / 1 osoba
Kombinace obydleného ostrova a resortu.
7 nocí a více / od 46 000 Kč (1 800 EUR) / 1 osoba
Poptávka ubytování a kompletní dovolené / zájezdu na míru dle vámi zvoleného termínu.
Show More
Plumeria, Thinadhoo, Vaavu Atoll

Exkluzivní ceny pro celý svět, prodej a marketing:

Cestovní agentura a cestovní kancelář "other way holiday" 

Lucie Mohelníková | Jednatelka | Sales & Marketing

 

Praha, Česká Republika, IČ: 72792159

 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday

E-mail: info@otherwayholiday.com nebo rezervace@owh.cz,  Web: www.otherwayholiday.com

© Design webu, text a fotografie: Lucie Mohelníková, other way holiday 2015 - 2020

  • Facebook - Lucie
  • Facebook - other way holiday
  • Instagram - other way holiday
  • Facebook - Plumeria Maldives
  • Instagram - Plumeria Maldives